ALDE: Kütte- ja kliimaseadmete ekspert

ALDE: Kütte- ja kliimaseadmete ekspert

Tunnustatud Rootsi ettevõte, mis on spetsialiseerunud kütte- ja kliimaseadmete tootmisele, eriti matkaautodele ja haagissuvilatele. Nad on tuntud oma kvaliteetsete ja uuenduslike süsteemide poolest, mis tagavad mugava ja reguleeritava sisekliima sõidukis.

Aastakümnete pikkune kogemus

ALDE on olnud turul juba aastakümneid ning neil on rikkalik kogemus kliimaseadmete ja vesipõhise küttesüsteemi valmistamisel. See kogemus on viinud kvaliteetsete ja usaldusväärsete toodete loomiseni, mis vastavad matkaauto ja haagissuvila omanike kõrgetele ootustele.

Sisekliima kontroll teie kätes

ALDE pakub matkaautodele ja haagissuvilatele sisekliima kontrolli, mis muudab reisimise mugavamaks ja nauditavamaks. Nende süsteemid on loodud tagamaks, et teie sõidukis on alati just selline temperatuur, nagu soovite.

Flameko Camper: Teie usaldusväärne partner

Flameko Camper on rõõmus, et oleme ALDE kaubamärgi ametlik esindaja.. See annab matkaauto ja haagissuvila omanikele kindluse, teades, et kütte- ja kliimaseadmetega seotud vajadused saavad teostatud otse Flameko Camperi kaudu. See muudab olukorra matkaauto omanike jaoks oluliselt mugavamaks ja lihtsamaks.

Teie Sõiduk, Teie Valik

Flameko Camper ei sea piiranguid sõiduki margile, vanusele, ostukohale ega elamuosa tootjale. Oleme valmis abistama kõiki, kes vajavad abi ALDE seadmetega seotud murede lahendamisel. Kui teie matkaauto vajab hoolt, siis broneerige aeg ja meie teeme ülejäänu!

Garantiiga Seotud Eelised

Kui teie sõiduk on veel garantiiperioodis, ei ole vaja pöörduda esindusse vaid saate tulla otse meie juurde. Meie kogenud meeskond on valmis professionaalselt ja tõhusalt lahendama kõik ALDE garantiiga seotud mured.

Kui sinu matkaauto vajab hoolt siis broneeri aeg ja meie teeme ülejäänu!

Teie mugavus ja rahulolu on meie prioriteet number üks!

Hinnapäringu saab mugavalt teha siit:
https://flamekocamper.ee/hinnaparing/