Eriteenused

Matkaauto iga-aastane kerekontroll ja niiskustaseme mõõdistamine.

Matkaauto iga-aastane kerekontroll sisaldab visuaalset detailset ülevaatust ja niiskusmõõdistamist n…

Loe lähemalt
Automaatkäigukasti dünaamiline hooldus

Käigukasti õli eluea lõppemisel lõpeb ka käigukasti eluiga. Automaatkäigukastis soovitame õli vaheta…

Loe lähemalt
Chip tuning ehk mootori tarkvara optimeerimine

IT on jõudnud kõikjale, ka autodesse. Sõitmaks senisest võimsama, ent väiksema kütusekuluga sõidukig…

Loe lähemalt
Sildade reguleerimine 3D-stendiga

Eesti teede seisukorda arvestades soovitame sildu reguleerida 2 korda aastas, vahetult pärast rehviv…

Loe lähemalt
Kliimaseadme hooldus

Kliimaseadme hooldust tuleks ideaalis teha kaks korda aastas enne suve- või talvehooaja algust. Flam…

Loe lähemalt
Õlivahetuse kontroll-vahehooldus

On mõeldud peamiselt kergemaks vahehoolduseks Audi, Volkswagen, Skoda ja Seat sõidukitele Long-Life …

Loe lähemalt

Meist

Tere kõigile matkaauto omanikele!

Meie meeskond on rõõmus ja põnevil, et saame teid teavitada uuest matkaautode hooldus- ja remonditöökojast, mis asub Tänassilmas. Oleme valmis pakkuma teile parimat täisteenust, et tagada teie matkaauto hea seisukord ja valmisolek uuteks seiklusteks.

Suur 1000 ruutmeetrine uus töökoda on varustatud kõige vajalikuga. Tehnilised spetsialistid suudavad lahendada igasuguseid küsimusi, mis seonduvad matkaautodega, olgu need siis seotud auto elamuosa, sõiduki tehnilise poole või lisavarustuse paigaldusega. Töökojas olevad tõstukid on piisavalt suured ja võimsad, et tõsta suuri, raskeid ja pikki autosid, tagades sellega, et kõik hooldus- ja remonditööd saavad tehtud, sealhulgas sildade reguleerimised. Flameko meeskond omab üle 20-aastast kogemust autohoolduse valdkonnas, tagades sellega teie matkaauto parima teeninduse.

Meie eesmärk on tagada, et teie matkaauto oleks alati heas seisukorras ja valmis uuteks seiklusteks. Hooldus- ja remonditöökoja spetsialistid on valmis vastama kõikidele küsimustele ning leidma sobiva lahenduse.

Flameko uues Tänassilma töökojas on kõik vajalik tehnika, tööriistad, seadmed, arvutid ja diagnostikaseadmed olemas.

Meil on suur ja avar spetsiaalne ruum, kus pakume matkaautode elamuosa hooldust, remonti, lisavarustuse paigaldust, keretöid ja värvitöid – kaasa arvatud kindlustusjuhtumite korral. Samuti võite meilt küsida pakkumist vajalike varuosade kohta.
Meie meeskond on koolitatud ja pädev ning tagab teie matkaauto kvaliteetse täisteeninduse.

Meie jaoks pole oluline, milline on teie matkaauto mark või vanus, samuti pole tähtis, mis tootja poolt on elamuosa või mis tootja poolt on auto ise. Kõik on oodatud ja teretulnud meie hooldus- ja remonditöökotta.

Kokkuvõtlikult, oleme valmis tagama teie matkaauto parima täisteeninduse, et saaksite oma seiklusi jätkata ilma muretsemata. Külasta meid Lepatriinu tee 8, Jälgimäel.

Meil on väga hea meel teatada, et oleme ametlikud partnerid kaubamärkidele ALDESolaraDometicTrumaThetfordMoveraCinderella ja AL-KO.

Saame pakkuda kõigi nende tootja seadmete hoolduse, remondi- ja garantiiteenuseid sõltumata sinu matkaauto või haagissuvila margist, vanusest, ostukohast!

Kui sinu sõiduk on veel garantiiperioodis, siis ei pea minema esindusse nende kaubamärkide probleemide puhul, vaid võid pöörduda otse meie poole ja lahendame sinu garantiiga seotud mured tõhusalt, kiirelt ja professionaalselt.

Lisaks matkaautodele ja haagissuvilatele ootame ka kõiki kaubikuid enda juurde, kuna meil on suurte autode vastuvõtu ja teeninduse valmidus olemas.

Olgu su sõiduk matkaauto, haagissuvila või kaubik – meie meeskond on valmis sinu sõiduki eest hoolt kandma.

Tere tulemast matkaautode, haagissuvilate ja kaubikute hoolduse ning remondi maailma!