Meist

Tere kõigile matkaauto omanikele!

Meie meeskond on rõõmus ja põnevil, et saame teid teavitada uuest matkaautode hooldus- ja remonditöökojast, mis asub Tänassilmas. Oleme valmis pakkuma teile parimat täisteenust, et tagada teie matkaauto hea seisukord ja valmisolek uuteks seiklusteks.

Kvaliteet

Meie prioriteediks on klientide maksimaalne rahuolu. Hoolitseme professionaalselt teie sõiduki eest, tagamaks turvalise ja muretu teekonna.

USALDUSVÄÄRSUS

Klient võib alati oma murega pöörduda meie poole, kindlasti leiame igale probleemile kiire ja parima lahenduse.

ProfesSionaalsus

Kiire asjaajamine ja professionaalne teenindus on meie tööpõhimõte. Töötame alati kliendi huvidest lähtuvalt.

Suur 1000 ruutmeetrine uus töökoda on varustatud kõige vajalikuga. Tehnilised spetsialistid suudavad lahendada igasuguseid küsimusi, mis seonduvad matkaautodega, olgu need siis seotud auto elamuosa, sõiduki tehnilise poole või lisavarustuse paigaldusega. Töökojas olevad tõstukid on piisavalt suured ja võimsad, et tõsta suuri, raskeid ja pikki autosid, tagades sellega, et kõik hooldus- ja remonditööd saavad tehtud, sealhulgas sildade reguleerimised. Flameko meeskond omab üle 20-aastast kogemust autohoolduse valdkonnas, tagades sellega teie matkaauto parima teeninduse.

Meie eesmärk on tagada, et teie matkaauto oleks alati heas seisukorras ja valmis uuteks seiklusteks. Hooldus- ja remonditöökoja spetsialistid on valmis vastama kõikidele küsimustele ning leidma sobiva lahenduse.

Flameko uues Tänassilma töökojas on kõik vajalik tehnika, tööriistad, seadmed, arvutid ja diagnostikaseadmed olemas.

Meil on suur ja avar spetsiaalne ruum, kus pakume matkaautode elamuosa hooldust, remonti, lisavarustuse paigaldust, keretöid ja värvitöid – kaasa arvatud kindlustusjuhtumite korral. Samuti võite meilt küsida pakkumist vajalike varuosade kohta.
Meie meeskond on koolitatud ja pädev ning tagab teie matkaauto kvaliteetse täisteeninduse.

Meie jaoks pole oluline, milline on teie matkaauto mark või vanus, samuti pole tähtis, mis tootja poolt on elamuosa või mis tootja poolt on auto ise. Kõik on oodatud ja teretulnud meie hooldus- ja remonditöökotta.

Kokkuvõtlikult, oleme valmis tagama teie matkaauto parima täisteeninduse, et saaksite oma seiklusi jätkata ilma muretsemata. Külasta meid Lepatriinu tee 8, Jälgimäel.

Meil on väga hea meel teatada, et oleme ametlikud partnerid kaubamärkidele ALDESolaraDometicTrumaThetfordMoveraCinderella, LMC, Etrusco ja AL-KO.

ALDE - Service Partner
Solara -module.komponenten.systeme
Dometic - Service partner
Truma
Cindrella - incinerating toilet
AL-KO - Quality for life
LMC

Saame pakkuda kõigi nende tootja seadmete hoolduse, remondi- ja garantiiteenuseid sõltumata sinu matkaauto või haagissuvila margist, vanusest, ostukohast!

Kui sinu sõiduk on veel garantiiperioodis, siis ei pea minema esindusse nende kaubamärkide probleemide puhul, vaid võid pöörduda otse meie poole ja lahendame sinu garantiiga seotud mured tõhusalt, kiirelt ja professionaalselt.

Lisaks matkaautodele ja haagissuvilatele ootame ka kõiki kaubikuid enda juurde, kuna meil on suurte autode vastuvõtu ja teeninduse valmidus olemas.

Olgu su sõiduk matkaauto, haagissuvila või kaubik – meie meeskond on valmis sinu sõiduki eest hoolt kandma.

Tere tulemast matkaautode, haagissuvilate ja kaubikute hoolduse ning remondi maailma!

Kõik Flameko Camper teenused:

  • Autoelamu ja haagissuvila pealisehituse hooldus ja -remonditööd.
  • Lisavarustuse müük ja paigaldus.
  • Külmikute remont ja hooldus  
  • Matkaauto ja haagissuvila ostueelne või järgne konsultatsiooni teenus
  • Vaata kogu nimekirja

Flameko Autohooldus Laagri ja Flameko Camper:

Lepatriinu tee 8, Laagri

Tööpäeviti 09.00-18.00
+372 54 100 101
+372 54 100 103
laagri@autohooldus.ee

+372 54 100 102

laagri@flamekocamper.ee

Flameko Autohooldus Mustamäe

Seemne 4, Tallinn

Tööpäeviti 09.00-18.00
+372 534 76 101 
hooldus@autohooldus.ee
+372 534 76 104
tallinn@autohooldus.ee

Varuosade müük:
+372 534 76 105
ladu@autohooldus.ee