Solara: Päikeseenergia eksperdid

Solara: päikeseenergia eksperdid

Solara on juhtiv Saksamaal asuv ettevõte, mis on spetsialiseerunud päikeseenergia tootmise lahenduste valmistamisele matkaautodesse, haagissuvilatesse, paatidesse, veoautodesse, bussidesse, suvilatesse jne. Ettevõte on tuntud oma kvaliteetsete ja vastupidavate päikesepaneelide süsteemide poolest, mis aitavad toota elektrit sõiduki kasutamiseks. Päikesepaneelid on valmistatud vastama karmidele keskkonnatingimustele ja pakuvad pikaajalist jõudlust.

Innovatiivsed päikesepaneelid matkaautodele

Solara on kuulus oma uuenduslike päikesepaneelide süsteemide poolest, mis on spetsiaalselt loodud matkaautode ja haagissuvilate jaoks ning mujale. Need süsteemid on projekteeritud, et tagada maksimaalne päikeseenergia kogumine ja tõhus elektri tootmine.

Keskkonnasõbralik energiakasutus

Päikesepaneelid aitavad vähendada sõiduki keskkonnamõju, kuna nad kasutavad taastuvat päikeseenergiat. See tähendab, et saate nautida sõitu, teades, et kasutate puhtamat ja keskkonnasõbralikumat energiat.

Flameko Camper: Teie usaldusväärne partner Solara päikesepaneelidele

Flameko Camperi ametlik esindaja staatus Solara päikesepaneelidele annab klientidele suurepärase võimaluse saada kvaliteetseid päikesepaneele koos professionaalse paigaldusega ning vajadusel ka hooldust, remonti ja garantiiteenust. Meie eesmärk on teha päikesepaneelide kasutamine lihtsaks, mugavaks ja kõigile kättesaadavaks.

Kõigile matkaauto omanikele

Oluline on ka see, et Flameko Camper ei sea piiranguid sõiduki margile, vanusele, ostukohale ega elamuosa tootjale. See tähendab, et oleme valmis aitama kõiki kliente, kes soovivad Solara päikeseenergia lahendusi oma sõidukile.

Garantiiga seotud eelised

Kui teie sõiduk on veel garantiiperioodis, saate lahendada päikesepaneelide soetamise, paigalduse, hoolduse, remondi ja garantiiteenused kõik ühes kohas – Flameko Camperis. See teeb teenuse kättesaadavuse kliendile mugavamaks ja lihtsamaks, sest ei pea pöörduma eraldi esindusse.

Ootame külla kõiki, kellel on huvi Solara päikesepaneelide vastu!

Helistage ja broneerige aeg ja tulge konsultatsioonile ning peatselt saate alustada päikeseenergia kasutamist oma sõidukis!

Hinnapäringu saab mugavalt saata siit:
https://flamekocamper.ee/hinnaparing/