Dometic - Tipptasemel Mobiilse Kodu Seadmed

Dometic – Tipptasemel Mobiilse Kodu Seadmed

Dometic on juhtiv rahvusvaheline ettevõte, kes on spetsialiseerunud mobiilse kodu lahendustele, hõlmates kliimaseadmeid, külmikuid, wc-sid ja muid seadmeid, mis on loodud spetsiaalselt matkaautode, haagissuvilate, paatide ja muude mobiilsete keskkondade jaoks. Dometic on tuntud kõrgekvaliteediliste ja vastupidavate toodete poolest, mis on projekteeritud vastu pidama ekstreemsetesse tingimustesse ja tagama pikaajalise vastupidavuse.

Tehnoloogiline Uuendus – Dometic Traditsioon

Ettevõte on pühendunud tehnoloogilistele uuendustele, pakkudes klientidele kaasaegseid ja efektiivseid lahendusi, sealhulgas energiasäästlikke kliimaseadmeid ja külmikuid. Dometic on saavutanud oma valdkonnas juhtiva positsiooni tänu järjepidevale tehnoloogilisele arengule ja uuenduslikele toodetele.

Flameko Camper – Teie Dometic garantiipartner

Flameko Camper on uhke, et meil on ametlik esindusõigus Dometicule. See võimaldab meil pakkuda kvaliteetset hooldust, remonti ja garantiiteenust kõigikidele Dometic seadmetele, ilma et oleks vaja külastada sõiduki ametlikku esindust. Lisaks pakume Dometic seadmete müüki ja paigaldust.

Flameko Camper – kõikide matkaautode jaoks, olenemata margist.

Flameko Camper ei sea piiranguid sõiduki margile, vanusele, ostukohale ega elamuosa tootjale. Ootame kõiki, kes vajavad abi Dometic seadmetega seotud küsimuste ja murede lahendamisel. Helistage ja broneerige aeg ning ootame teid külla!