Dometic - Tipptasemel Mobiilse Kodu Seadmed

Dometic – tipptasemel mobiilse kodu seadmed

Dometic on juhtiv rahvusvaheline ettevõte, kes on spetsialiseerunud mobiilse kodu lahendustele, hõlmates kliimaseadmeid, külmikuid, wc-sid ja muid seadmeid mis on loodud spetsiaalselt matkaautode, haagissuvilate, paatide ja muude mobiilsete keskkondade jaoks mis on väljaspool tavapärast kodukeskkonda. Tuntud kõrgekvaliteediliste ja vastupidavate toodete poolest, mis on projekteeritud vastu pidama ekstreemsetes tingimustes ja tagama pikaajalise vastupidavuse.

Tehnoloogiline uuendus – Dometic traditsioon

Ettevõte on pühendunud tehnoloogilistele uuendustele, pakkudes klientidele kaasaegseid ja efektiivseid lahendusi, sealhulgas energiasäästlikke kliimaseadmeid ja külmikuid ja on saavutanud oma valdkonnas juhtiva positsiooni tänu järjepidevale tehnoloogilisele arengule ja uuenduslikele toodetele. Dometic püüdleb pidevalt selle poole, et nende tooted muudaksid kasutajate elu lihtsamaks ja mugavamaks, kui nad viibivad kodust eemal.

Tarkvara ja rakendused:


Dometic integreerib nutitehnoloogiaid oma toodetesse, pakkudes kasutajatele võimalust juhtida ja jälgida oma seadmeid nutitelefonide kaudu. See hõlmab temperatuuri reguleerimist, energia jälgimist ja isegi toiduvalmistamise seadmete juhtimist.

Flameko Camper – teie garantiipartner

Flameko Camper on uhke, et meil on ametlik esindusõigus Dometicule. See võimaldab meil pakkuda kvaliteetset hooldust, remonti ja garantiiteenust kõikidele seadmetele, ilma et oleks vaja külastada sõiduki ametlikku esindust. Lisaks pakume seadmete müüki ja paigaldust. Küsi hinnapakkumist!

Flameko Camper - for all campers, regardless of brand.

Flameko Camper ei sea piiranguid sõiduki margile, vanusele, ostukohale ega elamuosa tootjale. Ootame kõiki, kes vajavad abi Dometic ja kõikide teiste seadmetega seotud küsimuste ja murede lahendamisel. Helistage ja broneerige aeg ning ootame teid külla!

Hinnapäringu saab saata siit:
https://flamekocamper.ee/hinnaparing/