Truma - Sinu matkaauto ja haagissuvila mugavuse looja.

Truma – Sinu matkaauto ja haagissuvila mugavuse looja.

Truma on Saksamaal asuv ettevõte, mille peamine fookus on gaasiseadmete ja kliimaseadmete tootmine, mõeldes just matkaautodele, haagissuvilatele ja paatidele. Truma on tuntud oma kõrgekvaliteediliste ja usaldusväärsete toodete poolest ning on saanud matkaautode ja haagissuvilate omanike seas ülipopulaarseks.

Miks valida Truma?

Truma on tuntud oma gaasikütte- ja sooja vee süsteemide poolest, mis tagavad mugavuse isegi jahedates ilmastikutingimustes. Samuti pakuvad nad kliimaseadmeid, mis hoiavad sõiduki siseõhu meeldivana, tagades sellega meeldiva reisi kogemuse.

Ettevõte keskendub pidevalt uuenduslikele energiasäästlikele tehnoloogiatele, mis aitavad vähendada kütusekulusid ja muudavad sõiduki kasutamise efektiivsemaks.

Flameko Camper – Sinu Truma partner.

Oleme uhked, et oleme ametlikuks partneriks ühele juhtivale nimele matkaautode ja haagissuvilate maailmas – TRUMA. Meie missiooniks on pakkuda kõiki Truma seadmeid ja vajalikke varuosi ning paigaldus, hooldus-, remondi- ja garantiiteenuseid, et teie sõiduk oleks alati tipptasemel.

Kvaliteetne hooldus kõikidele matkaautodele – ilma piiranguteta!

Me ei sea piiranguid sõiduki margile, vanusele, ostukohale ega elamuosa tootjale. Igaüks, kes vajab abi Truma seadmetega seotud küsimuste ja murede korral, on teretulnud meie hooldus- ja remonditöökotta. Kuna oleme Truma ametlik partner siis võib meie poole julgelt pöörduda ka siis kui sõiduk on veel garantiiperioodis.

Broneerige aeg ja meie hoolitseme teie sõiduki eest!