Truma - Sinu matkaauto ja haagissuvila mugavuse looja.

Truma - the creator of comfort for your motorhome and caravan.

Saksamaal asuv ettevõte, mille peamine fookus on vee soojendamise süsteemide ning gaasiseadmete ja kliimaseadmete tootmine, mõeldes just matkaautodele, haagissuvilatele, paatidele. Hea mainega ettevõte on tuntud oma kõrgekvaliteediliste ja usaldusväärsete toodete poolest ning on saanud matkaautode ja haagissuvilate omanike seas ülipopulaarseks.

Why to choose Truma?

Truma on tuntud oma gaasikütte- ja sooja vee süsteemide poolest, mis tagavad mugavuse isegi jahedates ilmastikutingimustes. Samuti pakuvad nad kliimaseadmeid, mis hoiavad sõiduki siseõhu meeldivana, tagades sellega nauditava reisikogemuse.

Ettevõte keskendub pidevalt uuenduslikele energiasäästlikele tehnoloogiatele, mis aitavad vähendada kütusekulusid ja muudavad sõiduki kasutamise efektiivsemaks kasutades kõrgekvaliteedilisi komponente ja materjale, mis tagavad seadmete vastupidavuse ja pika eluea ka keerulistes tingumustes.

Flameko Camper - Your Truma partner.

Oleme uhked, et oleme ametlikuks partneriks ühele juhtivale nimele matkaautode ja haagissuvilate maailmas. Meie missiooniks on pakkuda kõiki seadmeid ja vajalikke varuosi ning paigaldus, hooldus-, remondi- ja garantiiteenuseid, et teie sõiduk oleks alati tipptasemel.

Quality maintenance for all motorhomes - without limits!

Me ei sea piiranguid sõiduki margile, vanusele, ostukohale ega elamuosa tootjale. Igaüks, kes vajab abi Truma seadmetega seotud küsimuste ja murede korral, on teretulnud meie hooldus- ja remonditöökotta. Kuna oleme selle kaubamärgi ametlik partner siis võib meie poole julgelt pöörduda ka siis kui sõiduk on veel garantiiperioodis.

Book an appointment and we will take care of your vehicle!

Saada hinnapäring siit:
https://flamekocamper.ee/hinnaparing/