Cinderella WC - Kiire, märkamatu ja murevaba käitlus

Tere tulemast Cinderella WC maailma – ainulaadsesse kohta, kus kuningas tunneb end kuninglikult, isegi kui ta käib jala!

Miks mitte tuua luksuslik mugavus ja ökoloogiline jätkusuutlikkus oma matkaautosse, haagissuvilasse, paati, soojakusse, väikemajja, väikehotelli, suvilasse, kämpingusse, telkimisplatsile või näiteks ka keeruliselt ligipääsetavasse kohta?
Cinderella WC-süsteemiga on see lihtsam kui kunagi varem!

Cinderella WC – Kiire, märkamatu ja murevaba käitlus

Unusta traditsioonilised ja ebamugavad tualettruumid, mis sõltuvad kanalisatsioonist, veest ja purgimisautost. Cinderella WC annab sulle vabaduse paigaldada see kus iganes soovid, ilma muretsemata sanitaarsüsteemide piirangute pärast. Cinderella WC-d on veevabad (pole külmumisohtu) ja töötavad elektri või gaasi abil.
Kui kasutaja kasutab tualetti, langeb väljaheide põlemiskambrisse, kus see põletatakse väga kõrgel temperatuuril. See protsess hävitab bakterid ja viirused, jättes alles ainult väikese koguse tuhka. Tuhk on ohutu ja seda saab hõlpsasti eemaldada. Cinderella WC-d on saadaval erinevates suurustes ja mudelites. Mõned mudelid on varustatud lisafunktsioonidega, nagu ventilatsioon ja lõhnakontroll.

Miks valida Cinderella WC?

  1. Ökoloogiline jätkusuutlikkus: Cinderella WC-süsteem kasutab energiatõhusat tehnoloogiat, et muuta inimese tualetis käimise tulemus ohutuks ja keskkonnasõbralikuks kompostiks. See vähendab oluliselt sinu ökoloogilist jalajälge.
  2. Lihtne kasutada: Cinderella WC on äärmiselt lihtne ja mugav kasutada. Sa ei pea muretsema keeruliste protsesside või puhastustööde pärast. Kõik toimub automaatselt.
  3. Iseseisev reisimine: Cinderella WC võimaldab sul reisida iseseisvalt. Sa ei sõltu enam ühiskondlikest sanitaarsüsteemidest ega vaja eraldi kanalisatsioonilahendusi.
  4. Kvaliteet ja usaldusväärsus: Cinderella on tuntud oma kvaliteetsete ja vastupidavate süsteemide poolest, mis on loodud kestma aastaid. (aastakümneid?)

Nüüd on õige aeg tuua Cinderella WC matkaautosse, haagissuvilasse, paati, soojakusse, väikemajja, kämpingutesse, suvilasse, telkimisplatsile, ajutisse elukohta või keeruliselt ligipääsetavale alale.

Too oma reisidesse innovaatiline mugavus, ökoloogiline säästlikkus ja vabadus, mida Cinderella WC pakub. Cinderella viib su “situatsiooni” uuele tasemele, kus kõik on puhas, lihtne ja mugav.

Hädal ei ole vahet kus tema tuleb, küll aga sinul on!

Ootame sind meie poole Cinderella näidisega tutvuma.